Catering


Výnimočný deň sa blíži a Vy máte okrem bežných povinností na zozname úloh aj jedlo pre svojich hostí. Premýšľate aké menu zvoliť, aby chutilo všetkým a naozaj sa aj všetko zjedlo? A koľko toho pripraviť pre 10, 15 alebo 20 osôb?
Veľa otázok, ktoré vedia potrápiť, a preto som si pre Vás pripravil môj Catering.

Zostavil som 4 balíčky jedál, ktoré sa hodia na takmer každú oslavu. Prečo takmer na každú? Niekedy musím balíček doplniť o vegetariánsku alebo vegánsku porciu. Niekedy ho upravujem kvôli alergiám a podobne. Nerobí mi to žiadny problém, rád Vám pomôžem, ale balíčky som zostavil tak, aby catering vyhovoval väčšine hostí.

Catering a pár základných informácií

  • Balíčky som pripravil vždy pre 10 osôb, teda v každom balíčku je 10 porcií. Ak budete mať viac hostí, tak si balíček kľudne znásobte. Ak plánujete oslavu pre 20 osôb, tak Vám budú stačiť 2 balíčky (rovnaké alebo rozdielne).
  • Ku jedlu Vám zadarmo zapožičiam aj ohrevné nádoby (chafing) na elektrinu, bez naberačiek. Takže Vaše jedlo zostane teplé a chutné, aj keď si neskôr pridáte ďalšiu porciu.
  • Catering Vám viem zabezpečiť maximálne pre 30 hostí.
  • Ak by ste mali záujem o inú kombináciu jedál, respektíve balíčka, tak mi treba osobitne napísať. Ak už máte nejakú predstavu, tak Vám pošlem cenovú ponuku.
  • Páčil sa Vám niektorý z balíčkov a poznáte počet ľudí? Výborne, objednávku mi, prosím, pošlite prostredníctvom kontaktného formulára. Nájdete ho aj v „Kontakte“.

Balíčky jedál

Catering Michal Čibo
Balíček č. 1
Zemiakový šalát2,5 kg35 €
Rezne (kuracie/ bravčové)50g x 30 ks65 €
Spolu100 €
Balíček č. 2
Bravčové rebrá alebo kolená (sous vide)3 kg105 €
Baby pečené zemiaky2 kg20 €
Šalát z bielej kapusty1 kg10 €
Spolu135 €
Balíček č. 3
Plnená kuracia roláda (sous vide)1,5 kg (30 ks plátkov)75 €
Ryža s omáčkou1,5 kg15 €
Šalát Coleslaw1 kg10 €
Spolu100 €
Balíček č. 4
Hovädzia falošná sviečková (sous vide)1,5 kg (30 ks plátkov)85 €
Americké zemiaky2 kg20 €
Šalát Coleslaw1 kg10 €
Spolu115 €