Najčastejšie otázky


Máte otázky? Tu sú odpovede!

Nie je nič jednoduchšie ako objednanie chlebíčkov a iných pochutín, no vždy je priestor pre nejakú tú otázku. Pripravil som pre Vás otázky a odpovede, ktoré dostávam od zákazníkov.

Ak ste tu nenašli otázky a odpovede, ktoré hľadáte, tak mi zavolajte alebo napíšte, prípadne ma kontaktujte na FB.

Ako si môžem objednať chlebíčky?

Najrýchlejšia cesta ako si môžete objednať chlebíčky, je pozrieť si Kalendár vyťaženosti. Ak mám daný deň označený na zeleno, tak to znamená, že Vašu objednávku s radosťou pripravím. Červené označenie bohužiaľ znamená, že už neberiem ďalšie objednávky.
Ak je dátum v poriadku, tak si môžete vybrať z Ponuky chlebíčkov. Buď pripravený set, alebo si môžete skombinovať aj vlastnú zostavu tmavých a bielych chlebíčkov.
Na záver mi pošlite mail pomocou Kontaktného formulára so všetkými informáciami (počet chlebíčkov, dátum, čas, miesto a telefónne číslo).

Kedy najneskôr a ako môžem urobiť objednávku?

Plánujete oslavu a už viete, že chcete servírovať moje chlebíčky? Ideálne je uskutočniť objednávku hneď a Váš dátum si rezervujem. Niekedy to ale nejde tak jednoducho a musíme sa prispôsobovať mnohým okolnostiam. Preto, prosím, uskutočnite svoju objednávku najneskôr 1 deň vopred, do 13:00 hod.
Pri telefonickom kontakte môžete považovať objednávku za záväznú.
Pri emailovej komunikácií prosím počkajte na písomné potvrdenie objednávky.

Je možné objednať aj iné množstvo chlebíčkov, než je v sete? Aj bez tyčiniek?

Áno, sety som síce zostavil pre Váš jednoduchší výber, ale samozrejme si môžete nakombinovať ľubovoľný počet rôznych chlebíčkov. Sety obsahujú aj tyčinky, ale nemusíte si ich objednávať. Skrátka objednajte si to, na čo máte chuť! 🙂

Koľko obsahuje jedna krabica chlebíčkov, kanapiek alebo tyčiniek a aké druhy?

Pokiaľ si nevyberiete inak, tak Vaša objednávka obsahuje vždy 4 druhy chlebíčkov alebo kanapiek (syrový, šunkový, salámový a debrecínsky).

Jedna krabica chlebíčkov obsahuje 20 kusov.
Jedna krabica kanapiek obsahuje 40 kusov.
Jedno balenie tyčiniek obsahuje 15 kusov.
Jeden perník krájam na 30 kusov.

Robíte aj bezlepkové alebo bezlaktózové chlebíčky?

Áno, jednoznačne áno. Dnes si už neviem predstaviť, že by som neponúkal aj tieto alternatívy. Bezlaktózové a bezlepkové chlebíčky som pre Vás vymyslel tak, aby boli naozaj chutné a krásne na pohľad. Mne osobne veľmi chutí hummusová nátierka, a preto je bezlaktózový chlebíček môj súkromný favorit.

Ako je to s dovozom a časom doručenia?

Cena za dovoz v rámci Žiliny je 3€ a mimo Žiliny po dohode (vzhľadom ku vzdialenosti).
Chlebíčky rozvážam v čase od 7:00 do 15:00 hod. Pri výnimočných situáciach je možná aj dohoda.

Aký je rozdiel medzi tmavým a bielym chlebíčkom a kanapkou?

Ako už názov napovedá, tak tmavý chlebíček robím na viaczrnnom chlebe. Chlebíček samotný má cca 80g a obsahuje bohatú nálož chutnej zeleniny, syrov a lahôdkových výrobkov.
Biely chlebíček Vám podávam na ciabatte, čo je mäkučké a chutné pečivo. Chlebíček má cca 60g a šunkový a salámový chlebíček je s nátierkou. Syrový a debrecínsky chlebíček je s maslom a lahodnými ingredienciami.
Kanapky servírujem na vynikajúcej kornbagete, má cca 40g a je to jednoducho fantastická pochúťka na nenápadné labužníctvo ;).