O mne


Moje meno je Michal Čibo a už niekoľko rokov pre Vás pripravujem chlebíčky, z ktorých sa najedia aj Vaše oči. Od roku 2017, kedy som pripravil moje prvé objednávky, prešla už dlhá doba. Moje chlebíčky a kanapky Vás sprevádzali pri mnohých životných udalostiach. Bavili sa na svadbách a jubileách a boli svedkami Vašich životných míľnikov. No čo je najdôležitejšie, najmä tam boli pre Vás, aby ste si na nich pochutili.

Sú to už roky, čo ma stále tešia Vaše pozitívne ohlasy. Každý jeden deň sa snažím, aby ste dostávali kvalitné a čerstvé suroviny, naservírované na chrumkavom pečive a doručené čo najskôr, priamo ku Vám.
Vždy som k jedlu pristupoval s víziou, že keď je akýkoľvek pokrm pripravovaný starostlivo a s nadšením, tak výsledok musí byť jednoducho vynikajúci.

Ak Vás zaujíma niečo, na čo ste nenašli odpoveď na stránke, tak ma kľudne kontaktujte. Buď priamo na tejto stránke prostredníctvom kontaktného formulára, telefónneho čísla, alebo na FB. Rád Vám vždy poradím, aby ste boli Vy a Vaši hostia spokojní. Okrem toho, vždy ma poteší záujem alebo spätná väzba.  Len vďaka nej sa môžem stále zlepšovať a prispôsobovať chlebíčky Vašim potrebám.

Či už pre Vás pripravujem klasické chlebíčky, špeciálne kanapky s lososom, alebo chrumkavé maslové croissanty, vždy sa veľmi teším na to, ako si na nich pochutíte. Preto som sa zameral aj na tých z Vás, ktorí musíte vždy premýšľať nad tým, či si môžete chlebíček dať. Bezlepkové a bezlaktózové chlebíčky a kanapky sa stali samozrejmosťou v mojej ponuke. Vďaka tomu verím, že žiadni Vaši hostia nezostanú hladní.

Už vopred Vám všetkých prajem jedinečný pôžitok z jedla a dobrú chuť!