Chlebíčky + hlavné jedlo = Catering


Máte pred sebou narodeniny, krstiny, prijímanie alebo inú väčšiu akciu?

V kalendári sa čím ďalej tým viac približuje termín vašej dlhoočakávanej akcie a vy stále nemáte predstavu, čo ponúknete vašim hosťom?
Lámete si hlavu s tým, ako sa budete stíhať venovať vašim priateľom a rodine, a pritom im ponúknuť chutné pohostenie?

Všetko sú to veľmi dobré otázky, s ktorými vám viem našťastie pomôcť. Nie je nič ľahšie, ako si nechať jedlo navariť a doviezť priamo ku vám domov. Momentálne pre vás sprostredkujem prípravu akcie do 30 ľudí, ale aj toto číslo bude stále stúpať.

Polievka, hlavné jedlo, dezert a v neposlednej rade chlebíčky a iné dobroty. Pri varení si zakladám na surovinách a domácich výrobkoch. Nie je nič lepšie, ako si v hovädzom vývare pochutnať na domácich rezancoch. Do šalátu pridať vlastnú majonézu a chuť jedla zvýrazniť bylinkami z vlastnej záhrady. Všetko sú to detaily, ktoré robia jedlo chutné a skutočne ako doma pripravené.

Ako na catering?

Stačí vedieť dátum a počet osôb a kontaktovať ma. Ak už viete, čo by ste chceli podávať, tak spolu doladíme detaily. Ak ale nemáte predstavu, koľko a aké jedlo podávať, tak vám pripravím návrh menu a spolu si ho prejdeme.

Vždy mi urobí radosť, keď pripravím chutné jedlo a vy tak máte čas venovať sa vašim priateľom a rodine, pretože to je skutočne dôležité na každej oslave. Stráviť príjemné chvíle s vašimi milovanými.