Nové chlebíčky na zahryznutie!


Už je to niekoľko rokov, čo som pre Vás začal vyrábať obložené chlebíčky. Tento čas bol, a stále je, perfektným obdobím, za ktoré sa chcem poďakovať. Chcel by som sa poďakovať všetkým zákazníkom, ktorých som za tento rok mal to potešenie nasýtiť. Jednou z najlepších vecí, ktoré toto obdobie ešte prinieslo,  bola Vaša stopercentná spokojnosť a mnoho spätných väzieb o tom, ako sa Vám chlebíčky páčili, no hlavne ako Vám chutili a to je pre mňa skutočne tá najkrajšia pochvala za prácu!

Takéto okamihy ma samozrejme nie len veľmi tešia, ale aj motivujú robiť občerstvenie pre Vás ešte kvalitnejšie a krajšie. Vďaka skúsenostiam a Vašim ohlasom som pripravil novú, a verím, že aj lepšiu, ponuku. Na výber máte chlebíčky z dvoch druhov pečiva – viaczrnného, tmavého chleba a novinkou – bieleho chleba.

Každá verzia obsahuje vždy štyri druhy chlebíčkov a základné balenie má 20 ks. Okrem samostatného balenia si vždy môžete vybrať chlebíčky aj s balíčkom pizzových tyčiniek.

Moja najobľúbenejšia verzia pizzových tyčiniek je syrovo-šunková a túto pre Vás aj vždy pripravujem. Ak Vás ale lákajú aj iné kombinácie, tak na požiadanie urobím iba syrové tyčinky alebo tyčinky so salámou.

Rovnako pozitívny ohlas u Vás má aj možnosť dovozu chlebíčkov priamo na miesto. Novinkou je, že teraz budete mať dovoz v rámci Žiliny pri objednávke nad 40,00€ zadarmo.

Čo teda nájdete na chlebíčkoch?

Viaczrnné chlebíčky sú natreté chutným maslom, na ktorom je šalát a na ňom poukladané,  podľa druhu, bravčová šunka, debrecínska šunka, saláma, mäkké syry, rajčina, uhorka, reďkovka, jarná cibuľka, hrozno brusnice a vážia okolo 75g.

Ako som už spomínal, novinkou sú biele chlebíčky, ktoré sú o trochu menšie a sú potreté syrovou alebo vajíčkovou nátierkou a maslom. Na chlebíčku nájdete podľa druhu bravčovú šunku, debrecínsku šunku, salámu, mäkké syry, rajčinu, uhorku, reďkovku a vážia okolo 60g. Všetky kombinácie spolu tvoria dokonalú súhru, ktorú si vychutná aj ten najnáročnejší jazýček.

Nenahraditeľné sú aj  kanapky, vždy veľmi obľúbené najmä na poradách alebo na pracovných stretnutiach, pretože si na nich pochutnáte za chvíľu a nemusíte sa báť, že dostanete slovo s plnými ústami. Vážia cca 30g a sú doslova na zahryznutie.

Na záver moja obľúbená sladká bodka v podobe domáceho perníkového koláča s ovocím, ktorý som tiež nechal v ponuke. Okrem toho pre Vás plánujem aj nový dezert, ktorý práve zdokonaľujem a už teraz sa teším, keď Vám ho predstavím.

Prajem Vám dobrú chuť a nezabúdajte, že aj Vaše oči sa chcú najesť!